UNI-com

Kilka słów o nas

Naszą główną specjalizacją jest outsourcing IT, profesjonalna i kompleksowa obsługa informatyczna firm oraz instytucji. Oferta Uni-Com skierowana jest zarówno do sektora publicznego jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Zapewniamy również pełną ofertę infrastruktury informatycznej – od typowych produktów klienckich po zaawansowane rozwiązania serwerowe i wydajne, nowoczesne, w pełni skalowalne sieciowe pamięci masowe, kończąc na zaawansowanych rozwiązaniach softwarowych. Mamy kompetencje we wdrażaniu rozwiązań informatycznych i integracji systemów. Rdzeń naszej organizacji stanowią specjaliści inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w działach IT

Indywidualne podejście, wieloletnie doświadczenie poparte konkretnymi projektami i zdobyta wiedza, gwarantują właściwy wybór i należyte zastosowanie technologii ściśle dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy sprawdzonym, solidnym partnerem, którego najważniejszym kryterium działania jest zadowolenie i korzyść naszych klientów.